• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Brenda 23-vjetorit të Bella Hadid, ja si festoi modelja e njohur

Modelja e njohur, Bella Hadid ka festuar ditën e djeshme 23-vjetorin e saj. Nga fotot e qarkulluara në rrjet u kuptua se ajo kishte zgjedhur ta priste këtë moment në qytetin e New York së bashku me mamanë, motrën, vëllain dhe këngëtaren shqiptare, Dua Lipa.
Ndërsa ditën e sotme të tjera pamje janë publikuar nga ditëlindja e modeles së njohur. Në to shfaqet Bella e qeshur pranë miqve duke festuar dhe shijuar ushqimet e ndryshme. Miqtë e modeles ishin kujdesur t’i dhuronin një tortë të personalizuar në formën e picës, duke zbuluar se ky është një nga ushqimet e preferuara të Hadid. Për të tjera detaje ju sjellim një galeri fotosh më poshtë:/revistawho.com