• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zbulohet surpriza, mashkulli pranë Eni Koçit në klipin e ri nuk është Genci

Eni Koçi i bëri të gjithë kuriozë me një postim të pak ditëve më parë në ‘Instagram’, ku u shpreh se shumë shpejt do të sjellë një bashkëpunim surprizë. Duke qenë se vetëm disa muaj më parë, këngëtarja dhe partneri i saj Genc Prelvukaj pranuan lidhjen e tyre publikisht, disa kanë menduar se ky klip do i bënte sërish bashkë, por këtë herë ndryshe, si dy të dashuruar.

Në të vërtetë, bashkëpunimi i Enit, rezultoi vërtetë një surprizë, pasi siç vetë ajo ka zbuluar, në këngën e re do jetë krah Olsi Bylykut. Me një sekuencë nga video, ajo ka zbuluar se shumë shpejt kënga do publikohet. Për më shumë ndiqni sekuencën e klipit./revistawho.com

View this post on Instagram

Coming…🔥 @olsibylyku1

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on