• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Zanfina Ismaili feston ditëlindjen, urimin më të bukur e merr nga Adelina

Edhe pse prej vitesh larg muzikës, Zanfina Ismaili është shumë aktive në ‘Instagram’, ku shpeshherë publikon momente nga jeta e saj private. Dita e sotme, është shumë e rëndësishme për të, pasi feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe të afërmit e saj, megjithatë urimin më të bukur ia ka bërë motra e saj, Adelina. “Gëzuar ditëlindjen princesha ime, fituesja ime, zemra ime e bukur, drita ime e diellit. Të dua përgjithmonë. Le të festojmë”, ka shkruar Adelina. Të dyja motrat e kanë treguar gjithmonë se kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën, megjithatë pas këtij urimi kuptojmë vlerësimin që kanë ato për njëra-tjetrën.

CLOSE
CLOSE