• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vera Grabocka aksident? Ja çfarë ka ndodhur në të vërtetë

Në media po qarkullon lajmi se ditën e djeshme Vera Grabocka ka pësuar një aksident me makinë. Për shkak të këtij aksidenti thuhej se ajo ka thyer këmbën dhe e ka vendosur në allçi. Por mesa duket këto lajme nuk janë të vërteta dhe Vera është shëndoshë e mirë. Revista ‘Class’ ka zbuluar se regjisorja e njohur ka pësuar një incident të vogël në kavilje, gjatë stërvitjes së saj që i shërben për të mbajtur trupin në formë. Madje gjendja nuk ka ndikuar aspak tek Vera, sepse ajo ka vazhduar punën normalisht. Mbrëmjen e djeshme, ashtu si çdo herë tjetër regjisorja ka qenë në krye të detyrës për drejtimin e spektaklit ‘Dance With Me’. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE