• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Veliaj si ‘Superman’ në ditën e verës (FOTO)

Kryetari i bashkisë së Tiranës ka zgjedhur që ditën e verës të vishet ndryshe, duke iu përshtatur sa më shumë fëmijëve. I pyetur nga gazetarë se pse ka veshur bluzen e ‘Superman-it’ ai ka thënë se ishte e vetmja gjë fëminore që kishte. Ndërsa një vogëlush aty pranë ka thënë se ai veshi këtë  sepse është ‘Superman’. Veliaj ka buzëqeshur dhe i ka kërkuar vogëlushit ta përsërisë se mbase nuk e dëgjoi mirë atë që ai tha.

CLOSE
CLOSE