• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vajza e saj hedh hapat e para, Emina Cunmulaj ndan momentin e bukur me ndjekësit

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj është mama e dy vajzave, Ella dhe Mia. Ajo publikon shpesh herë foto me vajzat në udhëtime, apo copëza të momenteve që kalojnë bashkë. Ditën e sotme, ajo ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ një video ku vajza e vogël, Mia, duket duke hedhur hapat e para. Në video dëgjohet zëri i Eminës, e cila e inkurajon vogëlushen të zvarritet për të arritur deri tek kukullat. “Po zvarritet. Ella, kjo është hera e saj e parë. Ia doli”, thotë Emina shumë e lumtur, e ndërsa Ella shijon ‘shfaqjen’ nga krevati i saj./revistawho.com

View this post on Instagram

🐌🐌Mia’s on the move 🐌🐌

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

CLOSE
CLOSE