• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

U tha se ishte shtruar në psikiatri, reagon këngëtarja shqiptare

Ditën e djeshme në mediat kosovare u përhap lajmi se këngëtarja Baby Gee ishte kapur me lëndë narkotike nga policia. Më pas për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike, thuhej se ajo ishte shtruar në një spital psikiatrik. Megjithatë siç duket ky lajm nuk është i vërtetë dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një video në të cilën shihet duke kënduar dhe është në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Të gjitha lajmet ajo i ka cilësuar si gjepura dhe ka treguar se gjithçka shkon më së miri. /revistawho.com

View this post on Instagram

Fuck the bullshit bro 😂 #prettygangster

A post shared by TheLord (@babygee) on

 

CLOSE
CLOSE