• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tia bëhet nënë për herë të parë, aktorja sjell në jetë një vajzë

Aktorja e serialit të njohur indian, Navina Bole e njohur si Tia është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë dhe lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë. Tia ka postuar në Instagram një tullumbac rozë dhe shkruan “Është vajzë”. Aktorja i ka vendosur vajzës emrin Kimajra. Ajo ka marrë urime të shumta nga kolegët e saj. Një prej tyre është edhe Gori e cila i ka shkruar Tias: “O Zot, urime, jam shumë e lumtur”. Tia dhe bashkëshorti i saj janë shumë të lumtur dhe ata dëshironin shumë që të bëheshin prindër të një vajze./revistawho.com