• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Taylor Swift arrin të shfrytëzojë çdo rast për t’ju kundërvënë Scooter Braun

Mbrëmjen e kaluar, Taylor Swift performoi në koncertin ‘Amazon Prime Day’, ku këndoi këngën e saj ‘Shake It Off’. Në një pjesë të këtij teksti 29-vjeçarja thërret të gjithë ‘gënjeshtarët e botës’ dhe fansat nisën menjëherë të spekulojnë se kjo ishte një kunjë e këngëtares ndaj ish-menaxherit Scooter Braun.

Video e kësaj performance të Taylor ka bërë xhiron e rrjetit dhe të gjithë ndjekësit e Swift nuk kanë hezituar ta shpërndajnë gjithandej. Pavarësisht të gjitha reagimeve që Taylor ka bërë deri më tani, Braun ka zgjedhur mos të reagojë duke pohuar se është mirë dhe se nuk dëshiron të merret me akuzat e këngëtares./revistawho.com

CLOSE
CLOSE