• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Takime 10 minutëshe beqarësh në Bllok, ja oferta për Shën Valentin

Ashtu si nëpër filma, nëse dita e të dashuruarve ju gjen të vetmuar keni një shans mjaft efikas për takim. Teknika quhet “Speed Dating” dhe në shtetet e huaja është mjaft funksionale. Të rinjtë mblidhen në një sallë dhe nisin takimet nga 5-10 minuta me njëri-tjetrin për t’u njohur. Kjo ide do të realizohet në një prej lokaleve të Bllokut në datën 14 shkurt.

singel