• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Skandal në “Kënga Magjike”, Stine i gjuan me shishe Florit…

Pas përfundimit të natës finale të “Kënga Magjike” duket se jo çdo gjë ka përfunduar me uljen e siparit. Thuhet se këngëtarët Stine dhe Flori Mumajesi janë konfrontuar fizikisht, ku Stine mendohet t’i ketë gjuajtur me shishe Florit, duke e gjakosur atë. Reperi Stresi është future mes tyre për t’i ndarë. Ndërkohë që jashtë Pallatit të Kongreseve ka shenja gjaku. Mendohet se ky sherr ka ndodhur për shkak të pikëve të dhëna gjatë kompeticionit.