• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si është të lidhesh me një femër tjetër? Cara Delevingne përgjigjet kështu

Cara Delevingne është përzgjedhur së fundmi të jetë imazhi i kopertinës së revistës ‘Marie Claire’ për muajin shtator 2019. Modelja e njohur ka dhënë një intervistë ekskluzive ku ndër të tjera ka folur dhe për të dashurën e saj, Ashley Benson.

“Ne nuk ishim duke e kërkuar, ishte dicka autentike dhe natyrale”, u shpreh 27-vjeçarja lidhur me raportin e saj me partneren aktuale. Më pas ajo shpjegoi se si që në moshë të vogël ka pasur vështirësi për të pranuar drejtimin e saj seksual.

Megjithatë pavarësisht të gjitha probleme që Cara është ndeshur, vendosi të fejohet me modelen dhe aktoren Benson, duke lënë pas çdo zgjedhje të së shkuarës./revistawho.com

CLOSE
CLOSE