• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sërish harmoni në familjen më të famshme, Kim u dedikon fëmijëve disa fjalë të veçanta

Pavarësisht debateve apo mosmarrëveshjeve, duket se familja e famshme Kardashian, jeton në një harmoni të plotë.
Në ditën e lindjen të vajzës së Rob Kardashian, Kim ka disa fjalë për të thënë për dashurinë që fëmijët e familjes ndajnë mes tyre.
Me anë të një publikimi në “Instagram”, ajo ka shpërndarë disa momente speciale midis Dream, Psalm dhe Saint.
“Gëzuar ditëlindjen e ëmbla jonë, Dream. Ne të gjithë të duam shumë. Po shihja në telefonin tim fotot tuaja, dhe lumturohem kaq shumë të di që jeni kaq të afërta dhe që keni njëra-tjetrën”, shkruan ajo.
E gjithë familja sot ka festuar për vogëlushen Dream dhe i kanë dhuruar asaj një ditë tepër speciale.