• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Selena Gomez i rikthehet aktrimit, këtë herë pjesë e kastit të një filmi horror

Këngëtarja e njohur Selena Gomez ka bërë me dije pak më parë se shumë shpejt do të publikohet filmi më i ri ku ajo merr pjesë.

Këtë herë bëhet fjalë për një projekt të zhanrit horror që ka në qendër pushtimin e një qyteze nga zombit. Pjesë e kastit të ‘The dead don’t die’ janë emrat më të suksesshëm të kinematografisë, duke përfshirë Bill Murray, Rosie Perez, Tilda Swinton, etj. Sipas njoftimit të këngëtares, ky film do transmetohet që prej datës 14 qershor.

Selena është rikthyer fuqishëm së fundmi pas një mungese të gjatë në kienamtografi dhe muzikë, madje shumë shpejt do lançojë albumin e radhës. /revistawho.com