• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Selena Gomez: “E kam zemrën e thyer”

Selena Gomez ka thyer heshtjen për lidhjen e saj të zhurmshme me Justin Bieber. “Jam shumë e lodhur” ka thënë ajo. “ Sinqerisht e kam mbyllur me të. Dua të jetë mirë me shëndet, por thjesht kaq. Nuk mundem më”. Ajo është shprehur kështu “ Ne fillim nuk më interesonte. Isha 18 vjeç, kisha një të dashur, dukeshim bukur bashkë dhe e pëlqenim njëri-tjetrin. Por më pas mu thye zemra. Njerëzit nuk ia kanë idenë se çfarë kishte ndodhur dhe shihja gjithandej thashetheme. Thjesht nuk dija çfarë të bëja e ku të shkoja”.