• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Saimir Tahiri braktis emisionin “Stop”, sonte jepen pamjet në TV Klan

Saimir Tahiri ka qenë i ftuar në emisionin “Stop” të Saimirit dhe Gentit, ku diçka e pakëndshme ka ndodhur në studio. Minstrit të Brendshëm i është bërë një kamera e fshehtë për ditën e gënjeshtrave, gjë që e ka acaruar duke e bërë të largohet nga studio. Burime pranë televizionit “Klan” thonë se e gjithë kjo ka ndodhur në prani të kamerave. Sipas këtyre burimeve, emisioni do të transmetohet mbrëmjen e sotme dhe është diçka për të mos u humbur, gjithmonë nëse nuk anulohet. (blitz.al)

CLOSE
CLOSE