• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rita Ora sqaron për gjithë ndjekësit kuptimin e këngës ‘Girls’, tregon biseksualitetin e saj

Rita Ora është shprehur së fundmi se ajo u demoralizua kur u përball me reagimin e ashpër të ‘LGBT’, kundër këngës së saj ‘Girls’, i cili ishte një bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha dhe Charlie XCX.

Gjatë një interviste për ‘What’s the tee’, këngëtarja u ndje e detyruar të shpjegojë qartë mesazhin e këngës dhe pas kësaj shprehu se ajo është biseksuale.

Kjo këngë sipas Orës, kishte të bënte me fuqinë femërore e në të shfaqeshin dhe pjesë të biseksualizmit.

Pas kësaj situate mamaja e saj u shpreh se Rita Ora ra në depresion mbi eksperiencën e sëmundjes së kancerit që përjetoi familja e saj, duke kaluar kështu një periudhë shumë të vështirë në jetën e saj./revistawho.com