• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rihanna ndryshon ‘look’ dhe sjell trendin e ri të vjeshtës 2019

Ylli i muzikës pop, Rihanna i ka surprizuar të gjithë ndjekësit me shfaqjen e saj më të fundit në publik. 31-vjecarja është shfaqur në festën e linjës ‘Fenty’ në javën e modës në Paris me baluke të cilat arrinin deri tek sytë e saj. Fansat kanë reaguar menjëherë në rrjetet sociale duke e quajtur artisten si një ikonë të modës.

Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë, artistja shqiptare, Dua Lipa ndryshoi ‘look’ duke prerë baluke. Ky ndryshim i menjëhershëm i yjeve ndërkombëtarë ka sjellë një trend të ri të vjeshtës së vitit 2019./revistawho.com