• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Revoltohet Ergi Dini: “Kënga Magjike, pazar më i ulët se tek Gabi”

Në festivalin e Kënga Magjike duket se ka patur edhe artistë të cilët nuk kanë dalë të kënaqur nga ky kompeticion. Duket se një prej është edhe fituesi i edicionit të tretë të talent show “X-Factor”. “Merr fund dhe aventura për Këngën Magjike. Jam jashtë finales për të vetmin fakt se nga “pakujdesia” harrova të stonoj. Gjithashtu fatkeqësisht mora vesh me vonesë se Kenga Magjike kishte bërë “Zbritje Çmimesh” një pazare goxha i ultë edhe më lirë se tek Gabi,”-shkruan Dini në profilin e tij në Facebook.

ergiiii

 

CLOSE
CLOSE