• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Revista zviceriane ofendon Loredanën, reagon Mozzik

Ditët e fundit bëri bujë lajmi i revistës zviceriane “Weltworche”, ku shkruante fjalë nga më ofendueset për këngëtaren me origjinë shqiptare, Loredana Zefi, si dhe për shqiptarët e tjerë nëpër Evropë. Pas këtij artikulli, nuk mund të mos kishte dhe një reagim nga Mozzik. “Më parë.. krenar që jam Shqiptar. Pastaj, edhe në shtetin gjerman nuk po më mungon përkrahja. Bashkë me bashkëshorten, Loredanën, kapëm vendin e dytë në gjithë Gjermaninë për këngën “Romeo&Juliett”. Faleminderit të gjithëve. Pafsha gjithmonë shqiptarë duke ia mjelë c**** Evropës”, ka shkruar Mozzik në ‘Instagram’. Postimi ka marrë shumë reagime nga fansat e tij, si dhe nga këngëtarët shqiptarë që jetojnë jashtë vendit./revistawho.com