• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Rehatia mbi të gjitha, Majlinda Bregu me atlete dhe çantë shpine larg protokollit zyrtar

Herë pas here statusi që kemi në punën tonë na detyron të qëndrojmë brenda kornizës së një veshjeje të caktuar për të respektuar kodin etik që ai post na imponon.

Ish-Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu nuk lë rast pa treguar tipin sportiv që ajo ka dhe sesa e rëndësishme që është për të rehatia dhe komoditeti në veshje.

Bregu poston herë pas herë në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’ foto jashtë takimeve zyrtare, ku shihet se kryefjala është komoditeti dhe të qenurit sportive. Atlete, shapka, çantë shpine, flokë të kapur në mënyrë të çrregullt apo fustane sportive.

Nëpërmjet këtyre zgjedhjeve Bregu vjen me një imazh më të freskët dhe shumë rinor./revistawho.com

CLOSE
CLOSE