• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Quiz: Të kujt janë këto të pasme seksi?!

E teksa Marina është duke shëtitur nëpër Europë me të dashurin e saj, Getoar Selimi, motra e saj Luana ka gjetur një tjetër terapi relaksuese dhe ai është shopping-u. Ja tek e shohim bionden seksi, teksa është duke provuar një palë xhinse “Moschino”. Ajo që të bie më shumë në sy janë të pasmet e saj seksi alla J.Lo.

 

CLOSE
CLOSE