• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Për ballokumet e festës, Jonida Maliqi ka një kuzhinier shumë special

Jonida Maliqi ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me vogëlushin e saj, Dan. Pavarësisht se është shumë e angazhuar me punë, ajo gjen gjithmonë kohë për të kaluar disa momente të veçanta me djalin e saj. Edhe sot megjithëse festimet për ditën e verës po shkojnë drejt fundit, Jonida nuk ka harruar të përgatisë ballokume bashkë me Dan. Në një video të publikuar në ‘Instagram’, duket se një pjesë të procesit të punës ajo ja ka besuar atij.

Gatimi me fëmijët përveçse është një metodë e mirë për të forcuar marrëdhënien, ka dhe shumë dobi të tjera. Më e rëndësishmja është mësimi që vogëlushët marrin prej kësaj pune si vlerësimi për ushqimin, gjetjen e masës së duhur dhe zhvillimi i kreativitetit. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE