• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pasi Scott Disick e quajti Khloe Kardashian ‘gruan e ëndrrave’, Tristan Thompson reagon i nervozuar

Disa ditë më parë, Scott Disick e quajti Khloe Kardashian në një postim në ‘Instagram’ si ‘gruan e ëndrrave’.

Kjo ka bërë që ish-partneri i 34-vjeçares, Tristan Thompson, të mendojë se Scott nuk ka treguar respekt dhe se po flirton me të.

Burime pranë basketbollistit kanë treguar se ajo çfarë nuk kupton Tristan është se Khloe dhe Scott kanë një marrëdhënie të veçantë me njëri-tjetrin, ndonëse ky i fundit është në një lidhje me modelen, Sofia Richie.

Kujtojmë se dyshja i dha fund marrëdhënies së tyre disa javë më parë, për shkak të tradhtisë së Thompson me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner./revistawho.com

CLOSE
CLOSE