• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas shumë problemeve, çifti i njohur turk shkojnë me pushime bashkë

Aktorja e njohur turke, Hande Ercel dhe partneri i saj, Murat Dalkilic janë përfolur shumë për problemet në marrëdhënien e tyre sentimentale. Ata kanë patur shumë ulje-ngritje, por me sa duket ja kanë dalë të lënë pas çdo gjë. Dyshja ka zgjedhur të shkojnë me pushime së bashku dhe destinacioni që kanë preferuar është ai i Bodrumit. Ercel dhe Dalkilic janë fotografuar nga paparacët teksa kanë qenë duke shijuar koncertin e këngëtares amerikane, Della Miles. Në fotot e publikuara, çifti duket shumë i dashuruar dhe mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.