• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas publikimit të fotos së vajzës fansat i vihen kundër Khloe Kardashian, zbuloni pse

Khloe Kardashian ka publikuar së fundmi në ‘Instagram’ një foto të vogëlushes së saj e cila po rritet shumë shpejt. True ishte e rrethuar në foto nga 14 çanta të markës ‘Birkin’ që shkonin në çmim deri në 154.000 dollarë.

Menjëherë pas këtij postimi, fansat kanë nisur të komentojnë duke e quajtur Khloe-n materialiste dhe te tjera komente negative ndaj saj.

Pas këtij veprimi ajo zgjodhi t’i bllokojë komentet duke mos lejuar asnjë person të shkruajë në fotot e saj./revistawho.com

CLOSE
CLOSE