• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas ndarjes së bujshme nga Khloe Kardashian, Tristan Thompson kalon fundjavën me të voglën e tij

Trsitan Thomspon është parë që këtë fundjavë ta kalojë me vajzën e tij 1-vjeçare, True. Futbollisti i NBA ka publikuar në llogarinë e tij në ‘Instagram’ disa foto ku dallohet e vogla pranë gjyshes së saj. “Gigi dhe True”, ka shkruar Tristan bashkangjitur fotos, duke zbuluar emrin se si e vogla e thërret mamanë e tij. Menjëherë pas këtij postimi ndjekësit e sportistit kanë reguar menjëherë duke lënë komente të ndryshme.

Mesa duket pas skandalit të tradhtisë Thompson dhe ish-partnerja e tij, Khloe Kardashian kanë arritur të gjejnë rrugën e duhur për ta rritur vajzën e tyre sa më mirë. Edhe më parë Khloe ka zbuluar se nuk mban asnjë inat me Tristan pasi ai i dhuroi dhuratën më të shtrenjtë, vajzën e tyre 1-vjeçare, True./revistawho.com

View this post on Instagram

❤️ GiGi and Baby Trueeee🙏🏾

A post shared by Tristan Thompson (@realtristan13) on