• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pas lajmeve të ndarjes, Lady Gaga nuk ka ndërmend të ‘ngatërrohet’ me Bradley Cooper

Bradley Cooper dhe Irina Shayk i dhanë fund lidhjes së tyre 4-vjeçare pothuajse 2 javë më parë dhe fansat e tyre mendojnë se kjo gjë ka të bëjë me Lady Gaga-n. Edhe pse u tha se mes tyre mund të lindë diçka më shumë se miqësi, duket se kjo nuk do të ndodhë. Këngëtarja u shpreh për ‘UsWeekly’ se u ndje shumë keq për ndarjen e Cooper dhe Shayk, por kjo nuk do të thotë se mes tyre do të ketë ndonjë romancë. Megjithatë, sipas burimeve, arsyeja e ndarjes ka qenë pikërisht filmi ‘A Star Is Born’, ky Gaga dhe Bradley luajnë rolet kryesore, pasi vëmendja e shumtë ndikoi negativisht në lidhjen e aktorit dhe modeles. Pavarësisht ndarjes, Irina dhe Bradley po mundohen të mbajnë një marrëdhënie të mirë për shkak të vogëlushes së tyre dhe herë pas here kalojnë kohë të gjithë së bashku si familje./revistawho.com

CLOSE
CLOSE