• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pas konfliktit me Ledrin, Agon Amigës i ndodh e papritura

Pak ditë me parë reperi Agon Amiga publikoi projektin më të fundit muzikor, përmes të cilit ofendonte rëndë Ledri Vulën. Në tekstin e këngës ai i drejtohej reperit me fjalët fyese: “Unë s’po shoh vulë, unë po shoh gay”.
Por duket se një ditë pas publikimit një këngë e tij është fshirë nga ‘Youtube’. Nëpërmjet një postimi të bërë në ‘Instastory’ Agon Amiga tregon se dikush i ka fshirë një prej këngëve të tij.
“Mund të më fshish të gjitha këngët nga ‘Youtube’, por historinë time nuk mundesh”,- shkruan ai.
k dihet nëse ky status ka të bëjë me Ledrin, por mediat kosovare dyshojnë se bëhet fjalë për një veprim nga ana e grupit Redbox’, pjesë e të cilit është dhe reperi i njohur./revistawho.com

CLOSE
CLOSE