• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Moti

Parashikimi i motit, zbuloni temperaturat për këtë fundjavë

Ditët e para të dhjetorit kanë nisur me temperatura të përshtatshme për stinën. Temperaturat kanë zbritur në minus në disa zona dhe nuk kanë munguar vranësirat. Duket se edhe gjatë fundjavës moti do të vazhdojë të ketë ndryshime. Sipas “Meteoalb” fundjava parashikohet të jetë e ngrohtë dhe disa zona do të përfshihen nga reshjet e shiut. Temperaturat e ajrit do të luhaten nga -4-18 gradë celsius.