• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pak javë para martesës, Justin Bieber viziton vendet e rëndësishme për të

Justin Bieber është shumë supersticioz dhe nuk mund të linte pa bërë disa veprime të rëndësishme pak para martesës. Së fundmi këngëtari ka udhëtuar drejt qytetit të Montclair, për të vizituar disa njerëz specialë për të dhe t’u marrë atyre bekimet. Ditën e djeshme ai është fotografuar teksa bënte shëtitje në këtë qytet dhe herë pas here ndalonte në vende që kishin kuptim për të. Në fund këngëtari takoi edhe mikun e tij të ngushtë, Pastorin Carl Lentz.

Partnerja e tij Hailey nuk ndodhej pranë këngëtarit, pasi ajo po përgatej për të dhënë një intervistë të rëndësishme ditën e sotme. Modelja pritet të tregojë për herë të parë arsyen e shtyrjes së dasmës dhe do të konfirmojë nëse do të zhvillohet më 1 mars, ashtu si thonë mediat./revistawho.com