• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pak javë më parë bleu shtëpinë e re, Afërdita Dreshaj zbulon pamjet brenda garderobës së madhe

Pak javë më parë Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub, hyn për herë të parë në shtëpinë e tyre të re në Michigan. “RevistaWho.Com” arriti të siguronte pamjet brenda shtëpisë luksoze, e cila dukej mjaft e bollshme dhe e arreduar me një stil të veçantë. Së fundmi edhe vetë Afërdita ka publikuar disa foto nga cepa të ndryshëm të shtëpisë, të cilët duhet të jenë të preferuarit e saj. Në njërën prej tyre shihet dhoma e ndenjes, ndërsa në një tjetër kuzhina.

Përveç tyre, Afërdita ka zbuluar edhe pamjet brenda garderobës së saj, e cila duket shumë e madhe. Siç shihet edhe nga fotoja garderoba është e ndarë në dy pjesë, njëra për veshjet e Afërditës dhe tjetra për të Jakub.

Ajo çfarë bie në sy është numri i shumtë i këpucëve të modeles shqiptare dhe bluzave e këmishave të bashkëshortit të saj. Kujtojmë se Jakub dhe Afërdita në qershor të vitit të kaluar kurorëzuan dashurinë e tyre dhe gjatë kësaj kohe i kanë shijuar shumë ditët si të martuar. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE