• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një kopje e Kate Middleton, Meghan Markle risjell dhe njëherë këtë veshje të saj

Meghan Markle e kaloi 8 marsin në mënyrën e duhur, duke festuar me femra të tjera të suksesshme, me veshjet më perfekte. I gjithë interneti është duke krahasuar veshjen e Meghan me një veshje të Kate Middleton në vitin 2013, kur dukesha ishte shtatzënë me princ George dhe duken kaq të përafërta.


Mund të vihet re qartë ngjashmëria e ngjyrave të fustanit, kombinimi me një xhaketë serioze, taka të zeza dhe një çantë dore të vogël në ngjyrë të zezë. Megjithatë, e gjitha kjo situatë nuk ka asgjë të çuditshme. Duke qenë se Meghan i zgjedh vetë veshjet e saj, mund të kërkojê dhe disa këshilla nga Kate, ashtu siç do bënim të gjithë nëse do ishim pjesë e familjes mbretërore. Kujtojmë që Meghan pritet të bëhet mama për herë të parë në muajin prill./revistawho.com

CLOSE
CLOSE