• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Një baba si Vedati, mes çdo angazhimi gjen kohën për familjen dhe kjo foto tregon shumë

Vedat Ademi ka publikuar foton më të ëmbël të mbrëmjes ku shfaqet me djalin e tij në krah, disa lodra në duar, teksa realizon një foto shumë të ëmbël para pasyqyrës së ashensorit. Siç duket edhe nga përshkrimi, këngëtari arrin t’ja dalë mbanë që mes gjithë angazhimeve t’i dedikohet edhe familjes, por sidomos fëmijëve. Së fundmi, Vedati dhe familja e tij janë rikthyer në Shqipëri, ku krahas karrierës dhe ftesave për koncerte, këngëtari po shijon edhe momentet pranë tyre.

Kujtojmë se prej kohësh, Ademi dhe bashkëshortja e tij janë zhvendosur në Amerikë, ku kalojnë pjesën më të madhe të vitit bashkë me familjen. / revistawho.com