• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nick dhe Priyanka dinë të shijojnë jetën, shfaqen të dashuruar si kurrë më parë në Miami

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra na kanë treguar shpesh se dashuria mes tyre është shumë e fortë. I kemi parë gjithmonë bashkë dhe së fundmi kanë zgjedhur një nga vendet më të bukura për të pushuar. Çifti i njohur janë arratisur bashkë drejt Miamit dhe janë shfaqur të dashuruar si asnjëherë më parë. Nick ka publikuar në ‘Instagram’ një foto në të cilën shihet përkrah Priyanka-s dhe ka shkruar: “Ti je drita ime e diellit, e vetmja dritë dielli”. Në foto dyshja e njohur duken shumë të thjeshtë dhe aktorja e njohur shfaqet pa “make up”.

Nick dhe Priyanka kanë vetëm 4 muaj të martuar dhe mund të themi se lidhja mes të dyve është për t’u pasur zili. /revistawho.com