• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ngordh në moshën 12-vjeçare ‘Boo’, qeni më i bukur në botë

Qeni më i bukur në botë, Boo, ka ndërruar jetë këtë muaj si pasojë e problemeve me zemrën. Boo u bë i njohur nëpërmjet postimeve të pronarit të tij në ‘Instagram’ bashkë me shokun e tij Buddy, i cili ndërroi jetë vitin që kaloi. Sipas pronarit, Boo nuk e kishte përjetuar mirë vdekjen e Buddy-t dhe shenjat ishin të dukshme. Boo ishte 12 vjeç dhe tashmë kishte krijuar fansat e tij. Të gjithë ndjekësit e Boo nuk e pritën mirë lajmin, por u shprehën se ishin shumë të lumtur që Boo ka qenë i pranishëm në jetën e tyre për 6.5 vite./revistawho.com

CLOSE
CLOSE