• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Nga filmat tuaj të preferuar: Ja si duken aktorët kryesorë tani

Karriera e shumë aktorëve ka filluar që në një moshë fare të vogël dhe filmat e tyre kanë qenë të pranishëm për një kohë të gjatë në jetën tonë. Por, a e keni menduar ndonjëherë se si duken tani personazhet kryesorë, që dikur kanë qenë të vegjël? ‘Bright Side’ ka përgatitur një listë të këtyre personazheve dhe me siguri, do të habiteni nga ndryshimet që kanë pasuar vogëlushët.
1. Grace Moretz (Rachel), 500 Days of Summer (2009)


2. Nicholas Hoult (Marcus Brewer), About a Boy(2002)


3. Philip Wiegratz (Augustus Gloop), Charlie and the Chocolate Factory (2005)


4. Jeremy Sumpter (Peter Pan), Peter Pan (2003)


5. Alyson Stoner (Sarah Baker), Cheaper by the Dozen (2003)