• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ndryshimi i Kendall Jenner nga adoleshenca në ditët e sotme (FOTO)

Ajo sot është ndër modelet më të kërkuara në botë. Kendall Jenner ka marrë pjesë në sfilata të ndryshme dhe ka pozuar për revistat më të njohura. Por në fotot më sipër mund të shihni si ka qenë ajo adoleshente.

CLOSE
CLOSE