• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ndryshe nga zakonisht, Kim Kardashian publikon foto pa asnjë pikë tualeti

Kim Kardashian është një nga ato personazhet e ‘Hollywood’ që është vështirë të mos e shohësh duke punuar dhe punë do të thotë një pjesë të madhe të kohës në sete fotografike. Zakonisht, e shohim gjithmonë të lyer dhe të kuruar deri në detaje, qoftë në pamje, flokë apo veshje, por së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në një avion privat, me vajzën e saj të madhe të krah dhe vogëlushen True. Megjithatë ajo që tërhoqi vëmendje ishte pamja e Kim, pasi në fytyrën e saj nuk kishte asnjë pik tualeti, pa vetulla të lyera, pa konture, apo qerpikë fallco. Pavarësisht kësaj, ylli i ‘Keeping Up With The Kardashians’ ia ka dalë të duket në super formë. Sigurisht nuk kanë munguar dhe komentet e fansave të saj, të cilët më së shumti e përgëzonin për pamjen e thjeshtë./revistawho.com

View this post on Instagram

Love bugs

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

CLOSE
CLOSE