• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Lajme

Na prezantoi me të dashurin e saj, zbulohet identiteti i partnerit të Roza Latit

Roza Lati vendosi ta tregojë njëherë e mirë cili është partneri i saj, pas shumë e shumë thashethemeve për një lidhje me Feron e me të tjerë persona. Mbrëmja e djeshme i habiti të gjithë pasi moderatorja e njohur publikoi një video ku shfaqej krah djalit misterioz. Ndërsa paraditen e sotme ajo ka dhënë shpjegimin për të gjithë duke ndarë me ndjekësit foto dhe video të tjera me të, që datonin prej tetorit të 2017.

Sipas ‘IconStyle’ djali në foto quhet Arbër Tresku dhe është me origjinë nga Mirdita. Pas videove dhe fotove tashmë nuk ka më dyshime, Roza ka dikë në krah dhe ai e bën të lumtur./revistawho.com