• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Momente private me Anwar Hadid, zbulohen pamjet nga hoteli luksoz ku po qëndron Dua Lipa me të dashurin e saj

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa festoi disa ditë më parë 24 vjetorin e lindjes. Ajo mori një sërë urimesh nga miqtë më të afërt, i dashuri por dhe familjarë të  Anwar Hadid. Pas këtij momenti bukuroshja vendosi të nisej për në Malibu së bashku me Hadid, për të festuar kështu privatisht ditëlindjes e këngëtares.

Ndonëse Lipa zgjodhi të mos publikojë shumë foto nga  ky udhëtim, në media kanë qarkulluar fotot më të fundit ku shfaqet Lipa dhe Anwar duke u puthur pranë detit dhe në ballkonin e hotelit ku kanë qëndruar.

Nga fotot 24-vjeçarja dhe i dashuri i saj shfaqen tepër të lumtur dhe duket se po kalojnë periudhën më të bukur të marrëdhënies së tyre./revistawho.com