• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Miley dhe Kaitlynn nuk mund t’i ndajnë duart nga njëra-tjetra, dyshja fotografohet më e lumtur se kurrë në New York

Miley Cyrus dhe partnerja e saj aktuale, Kaitlynn Carter duket se po kalojnë periudhën më të bukur të jetës së tyre. Dyshja është fotografuar së fundmi në New York, teksa kanë qenë duke ecur me duart e bashkuara. Ajo çfarë tërhoqi vëmendjen e paparacëve ishte fakti se vajzat kishin zgjedhur të kombinohen me njëra-tjetrën duke u veshur me ngjyrë të zezë. Pas darkës së kaluar së bashku, Kaitlynn dhe Miley janë larguar për në shtëpinë e tyre atu ku dhe po bashkëjetojnë.
Kujtojmë se Cyrus i dha fund marrëdhënies 10-vjeçare me Liam Hemsworth, ndersa Kaitlynn u nda nga partneri i saj i quajtur, Brody Jenner./revistawho.com

CLOSE
CLOSE