• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mediat serbe: Shqiptaret jo më fustane të gjata, nxjerrin të pasmet e bollshme; Në listë Enca, Kallashi, Fjolla etj

Fotografitë e nxehta të këngëtareve shqiptare dhe yjeve të rrjeteve sociale, kanë tërhequr vëmendjen edhe të mediave serbe. “Serbet nuk kanë konkurrencë kur është fjala për bukuri, por as fqinjet nga Shqipëria nuk janë keq”, e nis shkrimin agjencia serbe e lajmeve “informer.rs”, transmeton “Telegrafi”. “Falë rrjeteve sociale, ato nuk fshihen më nën shami dhe fustane deri në tokë, porse bukurinë e tyre ia kanë ofruar gjithë botës”. “Dhe po…kemi vërejtur se të gjitha janë këngëtare dhe të gjitha kanë të pasme të bollshme”, shkruhet më tej. Në listën e fotografive të përzgjedhura, janë Donjeta Kosumi-Kallashi, Enca Haxhia, Dhurata Dora, Shkëndije Mujaj dhe Fjolla Morina.

fjo1enca1112289495_805190582941874_4021713986019950051_n

CLOSE
CLOSE