• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me strija dhe mjaft tërheqëse, Kourtney Kardashian habit të gjithë fansat me foton e fundit

Kourtney Kardashian ka publikuar disa ditë më parë në rrjetet sociale një foto të sajën ku shfaqej në plazh e veshur me rrobabanje. Kjo foto është kapur gjatë pushimeve të saj më të fundit në Europë. Ajo çfarë ka tërhequr e fansave ka qenë fakti se 40-vjeçarja nuk ka bërë asnjë modifikim në foto, duke shfaqur kështu strijat në trupin e saj.

Ndjekësit e Kourtney janë ndjerë krenarë për këtë gjë dhe e kanë përgëzuar atë për këtë veprim duke lënë një sërë komentesh plot dashuri.

Edhe më parë, Kardashian ka ndarë foto të ndryshme gjatë momenteve të pushimeve të saj, ku ka rënë në sy për format e saj fizike mjaft tërheqëse./revistawho.com

CLOSE
CLOSE