• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me një ‘look’ ndryshe Luana uron ‘Shën Valentinin’: Afër ty me t’pas

Luana Vjollca ka zgjedhur të urojë festën e ‘Shën Valentinit’, pak orë pas mesnate duke publikuar një foto në ‘Instagram’. Moderatorja ka bashkangjitur disa fjalë mbi foton e publikuar, që mendohet të jetë pjesë e shkëputur nga klipi i saj më i ri.

“Afër ty me t’pas, krejt i kisha fal. Gëzuar ditën e ‘Shën Valentinit’ “, shkruan Luana.

 

Ajo çfarë bie në sy është ‘look-u’ i saj, i cili ka ndryshuar edhe kësaj here, megjithatë mbetet që të gjithë fansat e Vjollcës të presin, për të zbuluar më shumë.

Pak kohë më parë moderatorja tregoi se kënga që do të vijë mban titullin ‘Gyle Gyle’ dhe pritet të jetë shumë ritmike./revistawho.com