• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Me 4 orë gjumë dhe pa grim, Vesa Luma ndan me të gjithë pamjen e saj

Vesa Luma publikon gjithçka për veten pa doreza dhe plot vetëbesim duke dhënë gjithmonë mesazhe pozitive. Pak minuta më parë, këngëtarja e njohur ka bërë një postim që me siguri ju ka pëlqyer të gjithëve. Ajo shfaqet pa grim megjithëse ka fjetur vetëm katër orë, por është në formë shumë të mirë. “Me katër orë gjumë, por nuk më intereson”, shkruan ajo si për të treguar se është shumë e lumtur me veten edhe në këto kushte.

Kjo nuk është hera e parë që Vesa publikon foto të tilla dhe duhet theksuar se gjithmonë është shumë e bukur. Kujtojmë se së fundmi ajo ju rikthye muzikës dhe publikoi projekte të reja. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE