• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Martohet vëllai i Afërdita Dreshaj, bukuroshja publikon momente nga dasma

Për familjen e Afërdita Dreshajt sot është një ditë shumë speciale. Vëllai i saj, Arbër kurorëzon dashurinë me partneren e tij amerikane dhe pamjet e para i ka publikuar këngëtarja e njohur. Afërdita ka treguar momente nga përgatitjet e familjarëve të saj, nënës dhe të ftuarve të tjerë, ndërsa më tej ka zbuluar edhe disa nga detajet e dekorit.

Një pamje të plotë të ceremonisë e ka publikuar i pari bashkëshorti i Afërditës Jakub Kindl. Pak minuta më parë edhe modelja e njohur postoi fotot e para me familjen e saj dhe vëllain e sapomartuar.

Mbrëmja do të jetë e gjatë dhe pas ceremonisë me siguri vjen festa. I urojmë Arbrit të trashëgohet! /revistawho.com

CLOSE
CLOSE