• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mariah Carey flet për jetën e saj private, zbulon sa partnerë ka pasur gjatë gjithë jetës

Mariah Carey është një nga këngëtaret më të famshme të ‘Hollywood’. Për shkak të talentit të saj dhe vjetërsisë në industri, asaj i kanë vënë epitete të ndryshme si: “Legjendë”, apo “Perëndeshë”. Për herë të parë, Mariah ka zbuluar për ‘Cosmopolitan’ numrin e partnerëve gjatë gjithë jetës së saj. “Nuk kam pasur aq shumë, por ka pasur disa. Kam qenë vetëm me 5 persona gjatë gjithë jetës time”, është shprehur Mariah. ‘Cosmopolitan’ shkruan se në fakt kanë qenë 2 martesa dhe 3 lidhje. Fillimisht me Tommy Mottola, një martesë me një diferencë të madhe në moshë dhe toksike për këngëtaren. Pas ndarjes, ajo u martua me komedianin Nick Cannon, por martesa e tyre mori fund 8 vite më pas. Lidhja me James Packer në 2016 u kthye serioze dhe çifti zyrtarizoi fejesën e tyre, por i dha fund në tetor të po atij viti. Momentalisht, Mariah është me Bryan Tanaka, balerinin në skuadrën e saj, një lidhje kjo që është mbështetur nga pjesa e madhe e fansave të këngëtares./revistawho.com

CLOSE
CLOSE