• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Mariah Carey del me mbathje në tapetin e kuq (Foto)

Gjithmonë ka qenë e gatshme të tregojë format e saj fizike në çdo rast të mundshëm dhe Mariah Carey e ka bërë këtë gjë edhe mbrëmjen e së shtunës, kur në Las Vegas u pa ndoshta me veshjen më provokuese me të cilën ka dalë në publik. Këngëtarja 46-vjeçare u pa në tapetin e kuq të 1 Oak at The Mirage me tiranta, geta dhe me shumë pak gjëra të tjera veshur. Mariah u siguruar që të pasmet e saj të buta, të tonifikuara dhe të rrumbullakta të binin në sy, duke marrë një seri pozash provokuese.