• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Madonna i ka kërkuar Rita Orës të ulet në gjunjë para asaj

Teksa ka qënë e pranishme këtë fundjavë në “Glamour Beauty Festival”, Rita Ora ka kujtuar herën e parë që ka takuar idhullin e saj Madonna dhe kërkesën e çuditshme që ajo kishte.“Kam qënë njëherë e pranishme në një event bamirësie dhe takova idhullin tim Madonna-n. Po prisja për të dhe dridhesha e tëra”.Pas pak erdhi ajo, iu afrova dhe i thashë: “Çkemi, është kënaqësi të të takoj ty” dhe ajo më tha: “Ka shumë ndriçim këtu. A mund të ulesh në gjunjë?”.Kështu që unë u ula dhe nisëm të bisedonim ndërkohë që unë vazhdojë të isha duke qëndruar në atë pozicion”, është shprehur Rita Ora.Këngëtarja me origjinë shqiptare ka vijuar më tej duke thënë se ajo është Madonna dhe ajo mund të kërkonte çfarë të donte.

 

 

CLOSE
CLOSE